Doğu Tıbbı Şifanın Kökleri ve Akupunktur - Özgür Düzgün

Doğu Tıbbı Şifanın Kökleri ve Akupunktur - Özgür Düzgün
Görsel 1
Fiyat:
55,00 TL
İndirimli Fiyat (%40) :
33,00 TL
Kazancınız 22,00 TL
Havale / EFT:
32,01 TL
33.00 www.kurankalbi.com
Doğu tıbbı hekimleri yaşam enerjisinin (CHİ) hayatta sadece iki kez mükemmel halde olduğunu gözlemlemişlerdi. Bu doğumdan sonraki an ve ölümden hemen önceki andır. Arada kalan her an ise değişen koşullara uyum sağlama çabasıdır. Akupunktur usulünde büyüklük taslayan, kibirli, adaletsiz, dengesiz, cimri, hekime inanmayan, prosödürü tamamlamayan, sabrı olmayan, tedavi olmak istemeyenleri tedavi etmek olmaz. Kazanmak istediğiniz beceride ustalık kazanmış birini gözlemlemek fevkalade bir öğrenme yoludur.
Bu kitap size güçlü ve yetenekli olduğunuz yönleriniz ile zayıf olduğunuz yönlerinizi göstermek için yardımcı olabilir. Bu yardım sayesinde sizler güçlü yanlarınızın ne kadar farkında olursanız, yeteneklerinizin ve mutluluğunuzun da sizinle o kadar birlikte olacağını düşünebilirsiniz.
Kişinin kendisi olabilmek için kendisini bilmesi, tanıması gerekir. Aslında bizler mutlu olmak için -sağlıklı olmak için gereken şeylere sahibiyiz. Sadece bunları bilmemiz, öğrenmemiz, fark etmemiz gerekir. Öğrenmek fark etmektir.
318 Sayfa
16,5x23 Cm Ebat
Karton Kapak
Kitap Kağıdı
Diğer Özellikler
Stok KoduMERCAN007
MarkaMercan Kitap
Stok DurumuVar
9786054908653
KURANKALBİ ®
Balat Mah. Manyasızade Cad. No:50/A Fatih - İstanbul
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.