Esmaül Hüsna Boyama Seti (3 Kitap) - A. Yıldız Çavuşoğlu

Esmaül Hüsna Boyama Seti (3 Kitap) - A. Yıldız Çavuşoğlu
Görsel 1
Fiyat:
20,00 TL
İndirimli Fiyat (%35) :
13,00 TL
Kazancınız 7,00 TL
Havale / EFT:
12,61 TL
13.00 www.kurankalbi.com
Feraset ve Fazilet sahibi Anne ve babalar!
Allah Teala buyuruyor “En güzel isimler Allah’ın isimleridir. O halde bu isimlerle O’na dua edin.” Allah Rasülü (sav) de şöyle buyuruyor: “Allah Teala’nın doksan dokuz ismi vardır. Kim bunları ezberleyip sayarsa cennete girer Allah tektir teki sever.”
Yavrularımızı HALIK-MUSAVVIR-BARİ isimleriyle yaratıp bize lütfeden Mevla, evlatlarımızın ilk söylediği ismin sahibi olmaya ebetteki bizden daha layıktır.
Her başı sıkıştığında bizi arayıp medet uman yavrularımıza, Allah’ımızın EN GÜZEL isimlerini manalarıyla öğretip asıl medetin bu isimlerin sahibinden geldiğini öğretmek niyetiyle bu çalışmayı hazırladık.
Her gün vakit ayırarak Güzel isimlerden birini boyatalım. Boyattığımız ismin önüne nida edatı koyarak (YA RAHMAN) diye en az 15 defa manasıyla sesli zikrederek dilini yatkınlaştıralım. Yavrumuz boyamaya devam ederken güzel ve ahenkli bir sesle ona baştan sona Esmaül Hüsna’yı okuyalım. Böylece çocuğumuz kısa zaman sonra hepsini ezberleyip sayarak hadisi şerifteki müjdeye nail olur. Boyadığı sahifeyi sevdiklerine hediye vererek onların da öğrenmesine vesile kılınır.
Aynı zamanda güzel yazıları boyarken hat sanatına ilgisi yöneltilir. Yazılı güzel tablolara dikkatleri çekilir. Camilerde duvarlarda yazan isimler gösterilerek okunmasına yardımcı olunur. Yatarken yavrumuza o gün ezberlediği isimlerle ilgili kıssalar anlatarak her ismiyle ondan yardım isteyebileceği öğretilir.


27x19 Cm Ebat
Karton Kapak
1. Hamur Kağıt
 
Diğer Özellikler
Stok KoduMÜSLİM008
MarkaMüslim Çocuk
Stok DurumuVar
KURANKALBİ ®
Balat Mah. Manyasızade Cad. No:50/A Fatih - İstanbul
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.