Esmaül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Korunma - Ali Selman Demirbağ

Esmaül Hüsna ve Ayetlerle Büyü ve Nazardan Korunma - Ali Selman Demirbağ
Görsel 1
Fiyat:
48,00 TL
İndirimli Fiyat (%35,4) :
31,00 TL
Kazancınız 17,00 TL
Havale / EFT:
30,07 TL
31.00 www.kurankalbi.com
“Menfi Etkilerden, Depresif Hallerden,
 Negatif Enerjilerden, Olumsuz Duygulardan ve
 Şartlanmışlıklardan Kurtulun!”
 
Büyü, insanoğlu tarihinin büyük sayfalarını kaplamaktadır. En sade insandan, krallar ve yöneticilere kadar birçokları tarafından ilgi görmüştür. Ülkeler büyü ile yönetilmek istenmiş, savaş kararları büyücü ve falcılara danışılarak alınmıştır. İnsanoğlunun gizem merakı ve geleceği bilme isteği felaketleri beraberinde getirerek zelil bir son yaşamalarına sebep olmuştur. Hiçbir dönemde büyücü ve falcılar hüküm sahibi olamamış veya nüfuzları geniş olmamıştır. Tarihte hiç böyle bir örnek yoktur. Aksine Allah’ın gazabının altında ezilerek zelil ve rezil bir hayat sürmüşlerdir.
 
Hep filmlerde, masallarda, hikâyelerde çizilen büyücü ve falcı tiplemelerinin çirkin, ürkütücü yani fiziksel olarak insanların bakmaya çekinecekleri bir görünüşte olmaları bu bilişsel bilinçaltından kaynaklanmaktadır.
 
Geçmişten günümüze gelen bilinç bize; büyücünün fiziksel görünüşü gibi büyü ve fal işlerinin çirkinliğini göstermektedir.
 
Tüm bunlara rağmen gizli köşelerde, kuytularda bu kültür devam edegelmiştir. Şeytanın bir oyunu olan büyü, insanlar tarafından rağbet görmeye devam etmektedir. Bu kişiler rahmetten gazaba doğru seve seve koşmaya devam ediyorlar…
 
Bu kitap sadece Allah Kelamı ile bize öğretilen ayetler ışığında büyü illetinden kurtulmak ve korunmak isteyenler için büyü bozucu, cinci, büyücü ve üfürükçülerin ellerinde biçare olmamaları maksadıyla kaleme alınmıştır.
416 Sayfa
13,5x23 Cm Ebat
Karton Kapak
Kitap Kağıdı
 
Diğer Özellikler
Stok KoduHAYAT012
MarkaHayat Yayınları
Stok DurumuVar
9786051512563
KURANKALBİ ®
Balat Mah. Manyasızade Cad. No:50/A Fatih - İstanbul
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.