Peygamber Efendimizin Hayatı Seti - Ahmet Lütfi Kazancı

Peygamber Efendimizin Hayatı Seti - Ahmet Lütfi Kazancı
Görsel 1
Fiyat:
150,00 TL
İndirimli Fiyat (%30) :
105,00 TL
Kazancınız 45,00 TL
Havale / EFT:
101,85 TL
105.00 www.kurankalbi.com
1-    ÖZLENEN ŞAFAK_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin ilk kitabıdır. Sevgili Peygamberimizin(s.a.v) doğumundan nübüvvet ile müjdeleninceye kadar geçen zamanı anlatır.
2-    AYDINLIKLARA DOĞRU_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin ikinci kitabıdır. Nübüvvetin gelişinden, Hicreti Muhammed’in noktalandığı ana kadar geçen on üç yıl anlatılmaktadır.
3-    DOĞUŞ (Hicret Yurdunda Sabah)_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin üçüncü kitabıdır. Hicretten sonra Medine’de İslâmiyet’in ve ilk İslâm Devleti’nin doğuşu anlatılmaktadır.
4-    YÜKSELİŞ (Hudeybiye Ufuklarına Doğru)_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin dördüncü kitabıdır. Uhud, Hudeybiye, Hendek, Beni Mustalik Gazveleri detaylarıyla anlatılmaktadır.
5-    GURUBA YAKLAŞIRKEN_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin beşinci kitabıdır. Hudeybiye barış antlaşmasından Mekke’nin fethine kadar geçen süreç anlatılmaktadır.
6-    KAVUŞMA_ Peygamber Efendimizin Hayatı Serisinin altıncı kitabıdır. Mekke’nin fethinden Peygamber Efendimizin(s.a.v) vefatına kadar geçen süreç anlatılmaktadır.  15x21,5 Cm Ebat
Karton Kapak
Kitap Kağıdı
Diğer Özellikler
Stok KoduENSAR004
MarkaEnsar Neşriyat
Stok DurumuVar
9786052174029
KURANKALBİ ®
Balat Mah. Manyasızade Cad. No:50/A Fatih - İstanbul
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.